Informacje branżowe

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

 • Tynk gipsowy - dobry a może zły wybór?

  Gips był stosowany teraz na starożytności, na antycznej Anatolii oraz Egipcie. Od zarania dziejów znajdował zastosowanie na budownictwie, architekturze sztuce. Obecnie był szeroko wykorzystywany na budownictwie na pracach remontowo-wykończeniowych. Spoiwa wyroby gipsowe są stosowane ponadto na ceramice, medycynie oraz chemii.

 • Od stycznia czeka was drożyzna na małych sklepach?

  Jeśli procedowany obecnie zakaz handlu na niedziele rzeczywiście wejdzie na życie wraz z początkiem 2018 r., zakup produktów spożywczych pierwszej potrzeby będzie możliwy jedynie na małych osiedlowych sklepach. a może ich właściciele wykorzystają brak konkurencji do podwyższenia cen?

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

Dodany przez Tymek, w dniu 02/01/2012

Bankiet prawie pod chmurką

Wynajem namiotów a także dużych hal namiotowych łączony jest często z wynajmem dodatków.

Tu dostarcza wypożyczalnia naczyń sztućce, kieliszki, karafki oraz zastawy stołowe a wypożyczalnia gastronomiczna sprzęt gastronomiczny a także serwety.

Najczęściej firmy lub osoby prywatne biorą wynajmują hale namiotowe. Wynajem hal namiotowych to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety firmowe albo pikniki.
Dowolna konfiguracja, konkurencyjne ceny mają wpływ na to, iż jest to coraz bardziej powszechna forma miejsca na tego typu imprezy.

Wynajem namiotów 3x3 m to nie wszystko co oferują firmy zajmujące się tym tematem. Hale namiotowe wynajem mogą być dostarczane również z podłogą bądź oświetleniem oraz dekoracją ścian.

Hale namiotowe wynajem prowadzą razem z krzesłami. Wypożyczalnia krzeseł niejednokrotnie dysponuje ich różnego typu, od prostych składanych plastikowych lub drewnianych do tapicerowanych z opcją przykrycia pokrowcem z kokardą.

Hale namiotowe są to stelaże stalowe albo aluminiowe pokryte specjalna tkaniną, która nie przepuszcza światła w dużej ilości. Dzięki temu wnętrze hali namiotowej nie nagrzewa się zbyt szybko w upalne dni. Hale również wolniej oddają ciepło na zewnątrz w chłodniejsze dni.

Hale namiotowe mogą mieć różne kształty i wymiary. Od małych hal 3x3 m. do potężnych hal  o wymiarach 10x50 m. Powierzchnia dużej hali wynosi aż  600 m2.

Zdjęcia naszego reportera

śluby
imprezy
eventy