Informacje branżowe

 • UOKiK - II etapu postępowanie ws. przejęcia Emperi

  UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie na sprawie przejęcia przez Maxima Grupe kontroli nad Emperią, właścicielem sieci sklepów Stokrotka. Zdaniem ekspertów, konieczne był przeprowadzenie badania rynku - podał UOKiK na komunikacie prasowym.

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

Dodany przez Tymek, w dniu 02/01/2012

Bankiet prawie pod chmurką

Wynajem namiotów a także dużych hal namiotowych łączony jest często z wynajmem dodatków.

Tu dostarcza wypożyczalnia naczyń sztućce, kieliszki, karafki oraz zastawy stołowe a wypożyczalnia gastronomiczna sprzęt gastronomiczny a także serwety.

Najczęściej firmy lub osoby prywatne biorą wynajmują hale namiotowe. Wynajem hal namiotowych to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety firmowe albo pikniki.
Dowolna konfiguracja, konkurencyjne ceny mają wpływ na to, iż jest to coraz bardziej powszechna forma miejsca na tego typu imprezy.

Wynajem namiotów 3x3 m to nie wszystko co oferują firmy zajmujące się tym tematem. Hale namiotowe wynajem mogą być dostarczane również z podłogą bądź oświetleniem oraz dekoracją ścian.

Hale namiotowe wynajem prowadzą razem z krzesłami. Wypożyczalnia krzeseł niejednokrotnie dysponuje ich różnego typu, od prostych składanych plastikowych lub drewnianych do tapicerowanych z opcją przykrycia pokrowcem z kokardą.

Hale namiotowe są to stelaże stalowe albo aluminiowe pokryte specjalna tkaniną, która nie przepuszcza światła w dużej ilości. Dzięki temu wnętrze hali namiotowej nie nagrzewa się zbyt szybko w upalne dni. Hale również wolniej oddają ciepło na zewnątrz w chłodniejsze dni.

Hale namiotowe mogą mieć różne kształty i wymiary. Od małych hal 3x3 m. do potężnych hal  o wymiarach 10x50 m. Powierzchnia dużej hali wynosi aż  600 m2.

Zdjęcia naszego reportera

śluby
imprezy
eventy