Informacje branżowe

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Ulryk, w dniu 23/03/2011

Egzotyczne restauracje krakowskie

Moda na kuchnię włoską spowodowała, że w Krakowie otworzono nową włoską restaurację.

To klasyczny i świetnie zlokalizowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, lecz świadczy również usługi cateringowe dla firm, organizuje imprezy okolicznościowe a także bankiety. Nadzwyczaj zdrowe oraz smaczne posiłki, bogate menu to atuty tej restauracji.

Moda na kuchnię japońską oraz legendarne sushi przybyła do Krakowa wraz z menadżerami otwieranych tu co rusz firm tajwańskich, chińskich, koreańskich i wreszcie japońskich. Dobra restauracja w Krakowie japońska położona przy ulicy Mariackiej w Krakowie serwuje wyborne i wykwintne dania z owoców morza oraz surowych ryb. Restauracja japońska  oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje bankiety firmowe oraz imprezy okolicznościowe.

Wraz ze stale zwiększającą się ilością gości zagranicznych w Krakowie zaczęły otwierać swoje podwoje kolejne restauracje w Krakowie i lokale gastronomiczne serwujące znakomite jedzenie. Nowi menadżerowie pochodzący z krajów o innych kulturach chcą spożywać swoje własne posiłki tym bardziej, że polska gastronomia, polski catering i polskie firmy cateringowe nie mają do zaoferowania zbyt wiele ciekawego.

Rozwijający się niezwykle ekspansywnie biznes w Krakowie, powstające firmy, spotkania firmowe - wszystko to spowodowało wzrost popytu na profesjonalne usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność bankiety firmowe czy imprezy okolicznościowe. Firma cateringowa o tradycyjnym profilu działalności, robiąca klasyczne gołąbki, pierogi albo bigos przestaje mieć już dziś na rynku rację bytu.

Zdjęcia naszego reportera

restauracja
restauracje
kraków