Jedzenie

Jaki miód najlepiej kupić?

Artykuły powiązane: catering, jedzenie, żywienie

(...) miód akacjowy (zobacz na http://apis.pl/index.php/pl/krp/oferta/products/miod-akacjowy) nie posiada w sobie żadnych wartościowych składników. Jest też dużo tańszy od prawdziwego miodu, dlatego ludzie coraz chętniej go kupują, jednak czy nie lepiej dołożyć nieco pieniędzy i kupić produkt, który nam może pomóc, a nie zaszkodzić? Niestety ludzie zamiast na jakość zwracają raczej uwagę na cenę, im niższa, tym lepiej. Niektórzy uważają również, że ciężko jest dostać prawdziwy miód. Czy faktycznie tak jest? Nie! Najlepszym wyjściem jest opuszczenie miasta i udanie się na jego obrzeża, gdzie wiele gospodarstw posiada własne pasieki, w których pszczoły produkują miód. Oprócz tego można wybrać się (...)

Dodany przez Janina Cylc, w dniu 14/06/2016

Niesamowita restauracja

Artykuły powiązane: gastronomia, jedzenie, żywienie

(...) sposobie podawania potraw.Coraz większym zainteresowaniem cieszą się restauracje, które zapewniają swoim klientom nie tylko wrażenia kulinarne, ale i również dodatkowo angażujące i inne zmysły przebywających w nich gości. Zainteresowaniem cieszą się na przykład restauracje, które oferują swoim klientom możliwość spożywania podawanych posiłków w całkowitych ciemnościach. Jedzenie w takim miejscu nie tylko jest niebywałą rzadko spotykaną atrakcją – ale i niesamowitym wyzwaniem dla zmysłów. Osoby, które skorzystały z możliwości spożywania posiłków w takim miejscu przyznają, że posiłek smakował wręcz niesamowicie – gdyż osoby te nie były w stanie (...)

Dodany przez Karolina Piotrowska, w dniu 16/03/2015

Przepisy z wykorzystaniem miodu

Artykuły powiązane: catering, jedzenie, restauracja

(...) przemyć twarz. Odczekać do wyschnięcia i spłukać ciepłą wodą.Z miodu wykonywane są napoje alkoholowe i bezalkoholowe.Z napojów alkoholowych najpopularniejsze są miody pitne, piwo miodowe i miodula czyli miodowa wódka. Napoje bezalkoholowe robi się przeważnie na bazie wody lub mleka. Na przykład kakao miodowe przygotowuje się z miodu, kakao, wanilii i mleka. Gotuje się w garnuszku miód i kakao z domieszką wody, następnie dodaje się wanilię po czym zalewa się to gorącym mlekiem.Popularnym ciastem robionym z miodu jest miodownik rosyjski. Na początku zrobić należy ciasto. Do kilograma miodu dodać należy 10 dag cukru i trzy łyżki masła i podgrzewać. Po zdjęciu z ognia (...)

Dodany przez Janusz Wyszkowski, w dniu 04/12/2014

Tutaj można liczyć na szybki i smaczny obiad

Artykuły powiązane: jedzenie, restauracja, żywienie

(...) Obecnie niemalże każdy człowiek czuje się zapracowany, zabiegany, co sprawia, że często nie mamy czasu, aby przygotowywać samodzielnie posiłki. Tym samym często spożywamy posiłki w biegu, mając na uwadze fakt, że po prostu jesteśmy głodni, zaś nie mamy czasu przyrządzić dla siebie samodzielnie doskonały obiad. Obecnie jednak mamy wiele innych możliwości, ponieważ na rynku istnieje szereg barów i restauracji, w których to możemy zjeść naprawdę smaczny obiad. W każdym mieście znajdują się restauracje, do których warto wejść, aby cieszyć się smacznym posiłkiem. Na pewno, więc jeśli chcesz zaoszczędzić nieco czasu i zjeść na mieście powinieneś skorzystać z restauracji, która to cieszy (...)

Dodany przez Mariusz Janowski, w dniu 28/10/2014

Prezenty dla łasuchów

Artykuły powiązane: catering, czekolada, jedzenie, żywienie

(...) internetowej sklepu wybierz jeden z oferowanych smaków czekolady, a później dopasujesz dodatki korzystając z różnych działów z dodatkami. Masz możliwość wybierać w owocach, przyprawach, cukiereczkach, ziołach i wielu innych. W identyczny sposób stworzysz własne praliny. W firmach mających w swoim asortymencie czekoladki na prezent w większości przypadków wszystkie wypuszczane przez nich produkty są wykonywane własnoręcznie czyli są to czekoladki ręcznie robione. Ich bazę stanowi czekolada opiera się na wieloletniej belgijskiej recepturze, z reguły są to oryginalne czekoladki belgijskie. Kwestię taką, na jakie dodatki postawimy, czyli jakie będzie zawierał nasz czekoladowy prezent w (...)

Dodany przez Rafał Treliński, w dniu 17/06/2013