Informacje branżowe

 • W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

  Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Króli.

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

Dodany przez Karolina Piotrowska, w dniu 16/03/2015

Niesamowita restauracja

Jak nas wielu tak i wiele gustów.

Doskonale wiadomo nie od dziś zresztą, że każdy z nas jest inny i lubi inny rodzaj miejsc do których uczęszcza. Mając na uwadze właśnie takie podejście do klienta właściciele powstających restauracji prześcigają się w realizowaniu coraz to bardziej odważnych pomysłów na zaspokojenie zmysłów swoich Klientów. Dzięki temu na lokalnych rynkach gastronomicznych można wręcz przebierać pomiędzy dostępnymi wieloma rodzajami restauracji.
Właściciele kreują swoje restauracje  zgodnie z panującymi trendami lub wręcz przeciwnie. Niebywałe jest to, że największym powodzeniem cieszą się właśnie lokale o nietypowym wyglądzie czy sposobie podawania potraw.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się restauracje, które zapewniają swoim klientom nie tylko wrażenia kulinarne, ale i również dodatkowo angażujące i inne zmysły przebywających w nich gości. Zainteresowaniem cieszą się na przykład restauracje, które oferują swoim klientom możliwość spożywania podawanych posiłków w całkowitych ciemnościach. Jedzenie w takim miejscu nie tylko jest niebywałą rzadko spotykaną atrakcją – ale i niesamowitym wyzwaniem dla zmysłów. Osoby, które skorzystały z możliwości spożywania posiłków w takim miejscu przyznają, że posiłek smakował wręcz niesamowicie – gdyż osoby te nie były w stanie wizualnie dookreślić jego wyglądu, a każdy kolejny kęs był niespodzianką.

Dobry bar powstaje dla wzbogacenia wyobraźni goszczących w nich klientów. Dają możliwość spojrzenia na serwowane dania z innego rzadko spotykanego punktu widzenia. Proponują swoim klientom nowy rodzaj delektowania się podawanymi potrawami przy akompaniamencie spokojnej wręcz hipnotyzującej muzyki.  Idealne dla żadnych nowych wrażeń odkrywców smaku i kulinarnych wrażeń.

Restauracje tego typu to niewątpliwie wyzwanie dla wszystkich prawdziwych smakoszy. Co więcej są one doskonałą propozycją na poznanie nowych smaków w ciekawej scenerii. Serdecznie polecane przez wszystkich, którzy je odwiedzili.

Zdjęcia naszego reportera

gastronomia
jedzenie
żywienie