Informacje branżowe

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

 • Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

  W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

 • Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

  W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

Dodany przez Mariusz Janowski, w dniu 28/10/2014

Tutaj można liczyć na szybki i smaczny obiad

Obecnie niemalże każdy człowiek czuje się zapracowany, zabiegany, co sprawia, że często nie mamy czasu, aby przygotowywać samodzielnie posiłki.

Tym samym często spożywamy posiłki w biegu, mając na uwadze fakt, że po prostu jesteśmy głodni, zaś nie mamy czasu przyrządzić dla siebie samodzielnie doskonały obiad. Obecnie jednak mamy wiele innych możliwości, ponieważ na rynku istnieje szereg barów i restauracji, w których to możemy zjeść naprawdę smaczny obiad. W każdym mieście znajdują się restauracje, do których warto wejść, aby cieszyć się smacznym posiłkiem. Na pewno, więc jeśli chcesz zaoszczędzić nieco czasu i zjeść na mieście powinieneś skorzystać z restauracji, która to cieszy się doskonałą renomą wśród klientów. Warto wybierać restauracje prezentujące wysoki poziom, cechujące się nienaganną opinią, a przede wszystkim mające ogromną ilość dań, albowiem w ten sposób wiesz, że możesz zamówić wszystko i nie ma żadnych ograniczeń.

Coś smacznego, dla każdego

Jednym z lokali, które to oferują nam naprawdę smaczne posiłki jest restauracja w Lublinie. Każdy klient ma możliwość zjedzenia tutaj śniadania, obiadu, czy też kolacji i deseru. Restauracja ta ma naprawdę wiele zalet, ponieważ istnieje tu niezwykle bogata oferta, dzięki czemu konsumenci mogą zjeść to, co naprawdę lubią i to, na co mają w danym czasie ochotę. Dodatkowo restauracje, jakie znajdują się w Lublinie wyróżniają się naprawdę miłą i przyjazną atmosferą. Wystrój wnętrza wprost zachęca nam abyśmy wstąpili tutaj i zjedli wyjątkowy posiłek. Oczywiście takie restauracje są nie tylko przyjemnością, ale także pełnią funkcję praktyczną. Kiedy nie masz czasu, musisz dłużej zostać w pracy, wystarczy wstąpić do wybranego lokalu, zamówić danie i już w kilka chwil delektować się jego wybornym smakiem. Obecnie szereg restauracji oferuje także możliwość wykupienia pakietów obiadowych, co sprawia, że każdego dnia możesz skorzystać z oferty. Takie pakiety sprawią, że posiłek będzie nie tylko smaczny, ale także bardzo tani, albowiem dla stałych klientów restauracje mają specjalne rabaty.

Zdjęcia naszego reportera

restauracja
jedzenie
żywienie