Informacje branżowe

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Dodany przez Mariusz Janowski, w dniu 28/10/2014

Tutaj można liczyć na szybki i smaczny obiad

Obecnie niemalże każdy człowiek czuje się zapracowany, zabiegany, co sprawia, że często nie mamy czasu, aby przygotowywać samodzielnie posiłki.

Tym samym często spożywamy posiłki w biegu, mając na uwadze fakt, że po prostu jesteśmy głodni, zaś nie mamy czasu przyrządzić dla siebie samodzielnie doskonały obiad. Obecnie jednak mamy wiele innych możliwości, ponieważ na rynku istnieje szereg barów i restauracji, w których to możemy zjeść naprawdę smaczny obiad. W każdym mieście znajdują się restauracje, do których warto wejść, aby cieszyć się smacznym posiłkiem. Na pewno, więc jeśli chcesz zaoszczędzić nieco czasu i zjeść na mieście powinieneś skorzystać z restauracji, która to cieszy się doskonałą renomą wśród klientów. Warto wybierać restauracje prezentujące wysoki poziom, cechujące się nienaganną opinią, a przede wszystkim mające ogromną ilość dań, albowiem w ten sposób wiesz, że możesz zamówić wszystko i nie ma żadnych ograniczeń.

Coś smacznego, dla każdego

Jednym z lokali, które to oferują nam naprawdę smaczne posiłki jest restauracja w Lublinie. Każdy klient ma możliwość zjedzenia tutaj śniadania, obiadu, czy też kolacji i deseru. Restauracja ta ma naprawdę wiele zalet, ponieważ istnieje tu niezwykle bogata oferta, dzięki czemu konsumenci mogą zjeść to, co naprawdę lubią i to, na co mają w danym czasie ochotę. Dodatkowo restauracje, jakie znajdują się w Lublinie wyróżniają się naprawdę miłą i przyjazną atmosferą. Wystrój wnętrza wprost zachęca nam abyśmy wstąpili tutaj i zjedli wyjątkowy posiłek. Oczywiście takie restauracje są nie tylko przyjemnością, ale także pełnią funkcję praktyczną. Kiedy nie masz czasu, musisz dłużej zostać w pracy, wystarczy wstąpić do wybranego lokalu, zamówić danie i już w kilka chwil delektować się jego wybornym smakiem. Obecnie szereg restauracji oferuje także możliwość wykupienia pakietów obiadowych, co sprawia, że każdego dnia możesz skorzystać z oferty. Takie pakiety sprawią, że posiłek będzie nie tylko smaczny, ale także bardzo tani, albowiem dla stałych klientów restauracje mają specjalne rabaty.

Zdjęcia naszego reportera

restauracja
jedzenie
żywienie